Olympie Měšice – SK Ratibořské Hory 4 : 3

Olympie Měšice – SK Ratibořské Hory 4 : 3 ( 0 : 3 )

Branky: 52. a 71. Bednář (obě z penalt), 76. J. Novák, 87. Houda – 26., 29. a 34. Kment

Sestava: T. Hoffmann – Balík (46. Feichtinger), Krejčí, Greguš, Veselý – Vaněček, Katolický (67. Jelínek), Sabiniok, Blovský – Kutiš, Kment

Rozhodčí: P.Fiala – Smetana, Pechánek – ŽK 0:5 (Sabiniok 2, Blovský, T. Hoffmann, Kutiš), ČK 0:1 (72. Sabiniok po 2. ŽK)

Diváci: 40

Hodnocení utkání očima trenéra Stanislava Buřiče: V našem prvním utkání nového ročníku Penalty okresního přeboru jsme nastoupili na hřišti Olympie Měšice. Od první minuty jsme byli lepší a soupeře jsme herně přehrávali. Vytvářeli jsme si i gólové šance, které jsme ale v úvodu utkání nedokázali využít. Vedení jsme se ujali ve 26. minutě, kdy skóre otevřel skvěle hrající Filip Kment. Ten poté dokázal během devíti minut hattrickem zvýšit naše vedení až na 3:0. Soupeř si začal vytvářet gólové šance až před koncem prvního poločasu, my jsme ale tříbrankové vedení do přestávky udrželi. Druhý poločas jsme začali opět náporem a soupeře zachránilo v úvodu od čtvrté inkasované branky břevno. Poté jsme nepochopitelně přestali hrát, všude jsme byli pozdě a vytvářeli jsme v obraně hrubé chyby po kterých následovaly dva soupeřem proměněné pokutové kopy. Při druhé penaltě nám byl v 72. minutě navíc po druhé žluté kartě vyloučen Zbyněk Sabiniok. Soupeř se tím vrátil do utkání a vycítil šanci vývoj utkání ještě zvrátit, což se mu nakonec po brankách v 76. a 87. minutě podařilo. Je velká škoda, že jsme tak dobře rozehrané utkání nedokázali dovést do vítězného konce. Snad se z toho do dalších utkání poučíme. Nyní nás čeká série tří utkání na domácím hřišti. V tom prvním přivítáme v sobotu 31. srpna od 14.00 hodin vítěze okresní III. třídy mužstvo TJ ZD Vlastiboř. D