Olympie Měšice – SK Ratibořské Hory B 5 : 1

Olympie Měšice – SK Ratibořské Hory B  5 : 1 ( 4 : 0 )

Branky: 22. J. Novák, 32. Jíra, 38. Novotný, 40. Včelák, 64. P. Novák – 73. R. Pechánek

Sestava: T. Hoffmann – Blovský, Vocílka, Komárek, Buřič (46. Moravec) – L. Balík, Katolický, Svatek, D. Říha – Jelínek, R. Pechánek

Rozhodčí: Panský – Rohel, Kindel

Diváci: 23

Na utkání do Měšic jsme odjeli bez posil z A mužstva, které čekají dvě důležitá utkání během následujících dvou dnů. Prvních dvacet minut jsme se soupeřem hráli vyrovnanou partii a do ničeho jsme ho nepustili. Ve 22. minutě jsme po hrubé chybě obrany inkasovali první gól a od té chvíle začal mít náš soupeř více ze hry. O svém vítězství rozhodli domácí v pro nás kritických osmi minutách mezi 32. a 40. minutou, kdy nám vstřelili další tři branky. Ve druhém poločase se již rozhodnuté utkání pouze dohrávalo a obě mužstva přidala po jedné brance. Náš čestný úspěch zaznamenal v 73. minutě za stavu 5:0 krásnou střelou Radek Pechánek. Těsně před koncem utkání ještě Daniel Říha nastřelil tyč domácí branky. Hráčům musím poděkovat za to, že již rozhodnuté utkání dohráli se vztyčenou hlavou. V příštím utkání přivítáme v sobotu 13.5. od 17.00 hodin na domácím hřišti mužstvo SK ZD Pojbuky. Zvu tímto naše věrné fanoušky a věřím, že nás podpoří.