SK Ratibořské Hory B – FK Makov Hůrka 1 : 4

SK Ratibořské Hory B – FK Makov Hůrka 1 : 4 ( 0 : 1 )

Branky: 78. Katolický – 27. a 84. Brožovský, 65.Pavlík, 90. Čapek

Sestava: T. Hoffmann – Blovský, Feichtinger, Vocílka, Růžička – L. Balík (56. J. Vaněk), Katolický,Svatek (46. Pláteník), D. Říha – R. Pechánek, T. Pechánek

Rozhodčí: Prchlík – Kindel, Fišer

Diváci: 60

Utkání jsme začali náporem a hned ve 2. minutě jsme poprvé vážně ohrozili soupeřovu branku. Tento tlak nám vydržel asi do 20. minuty, poté se hra vyrovnala a z prvního přímého kopu se soupeř ujal vedení brankou svého nejlepšího hráče Davida Brožovského. Druhý poločas jsme začali opět aktivněji se snahou o vyrovnání a vypracovali jsme si i několik gólových příležitostí, ale bohužel bez gólového efektu. Po chybě naší obrany jsme naopak v 65. minutě inkasovali druhou branku. V 78. minutě jsme sice brankou Slavomíra Katolického snížili stav utkání na 1:2, ale v závěru utkání jsme ve snaze o vyrovnání otevřeli obranu a inkasovali jsme další dvě branky. Hráčům bych chtěl přesto poděkovat za předvedený bojovný výkon. V našem dalším utkání nastoupíme v neděli 23. dubna od 17.00 hodin v Plané nad Lužnicí proti místnímu B mužstvu.