SK Ratibořské Hory B – SK ZD Pojbuky 3 : 0

SK Ratibořské Hory B – SK ZD Pojbuky 3 : 0 ( 1 : 0 )

Branky: 28. a 72. Průcha, 75. T. Pechánek

Sestava: T. Hoffmann – F. Růžička (82. Slunečko), Krch, Krejčí. Blovský – Komárek (58. J. Vaněk), J. Růžička (63. Jelínek), Katolický, D. Říha – Průcha, T. Pechánek (88. Buřič)

Rozhodčí: Makovička – Kindel, Váša – ŽK 1:1 (Komárek – L. Novotný)

Diváci: 70

Z utkání s kvalitním týmem SK ZD Pojbuky jsme měli od začátku respekt, postupně jsme se ale osmělovali a vytvořili jsme si i gólové šance. Ve 28. minutě jsme jednu z nich proměnili Michaelem Průchou po krásné přihrávce Tomáše Pechánka. Ve druhém poločase jsme soupeře k naší brance prakticky nepouštěli a v 72. minutě jsme další brankou Michaela Průchy zvýšili na 2:0. O tři minuty později pak zvýšil Tomáš Pechánek na 3:0 a tím bylo o výsledku utkání definitivně rozhodnuto, zápas se pak již v poklidu dohrával. Děkuji všem hráčům za předvedený bojovný výkon, z jednotlivců bych vyzdvihl výkony střelce dvou branek Michaela Průchy a stopera Václava Krcha. Děkuji též všem divákům, kteří nás přišli podpořit opět v hojném počtu. V našem dalším utkání nastoupíme v sobotu 7.10. od 15.00 hodin na hřišti Olympie Měšice.