SK Ratibořské Hory B – Sokol Myslkovice 1 : 5

SK Ratibořské Hory B – Sokol Myslkovice 1 : 5 ( 0 : 2 )

Branky: 86. Strada – 11. a 21. Trtík, 51. Karpíšek, 58. (11) a 68. Hanzal

Sestava: T. Hoffmann – F. Růžička, Bláha, Strada, Průcha ( 63. Blovský ) – Komárek, Fišer ( 84. Slunečko ), Katolický, J. Růžička – Jelínek, T. Pechánek ( 71. L. Balík )

Rozhodčí: Kluzák – Kindel, Říha – ŽK 2:1 ( J. Růžička, T. Pechánek – Karpíšek )

Diváci: 70

Hodnocení utkání očima trenéra Romana Moravce :

Ve druhém našem domácím jarním utkání jsme nastoupili proti suverénně vedoucímu mužstvu okresní III. třídy Sokolu Myslkovice. To se projevilo hned na začátku utkání, kdy jsme se dostali pod tlak soupeře a hned ve 2. minutě musel náš brankář předvést excelentní zákrok a zabránit jistému gólu. V 7. minutě se dva hráči soupeře ocitli sami před naší brankou, naštěstí ale naši branku přestřelili. V 11. minutě jsme již bohužel po nedůrazu v naší obranné činnosti inkasovali první branku a ve 21. minutě pak soupeř přešel přes tři naše hráče a pohodlně zvýšil na 0:2. My jsme se celý první poločas prakticky pouze bránili převaze soupeře a vytvořili jsme si pouze tři náznaky šancí bez přímého ohrožení soupeřovy branky. Druhý poločas jsme začali aktivněji a vytvořili jsme si i šance po střele Michaela Průchy, kterou vyrazil brankář na roh, následovaly pak šance Jaroslava Růžičky a Tomáše Pechánka, ale také bohužel bez využití. V 51. minutě zahrával soupeř rohový kop a neobsazený hráč pohodlně hlavou zvýšil na 0:3. V 58. minutě byla proti nám po faulu ve vápně nařízena penalta, ze které soupeř definitivně rozhodl o výsledku utkání a upravil na 0:4, v 68. minutě pak po rohovém kopu přidal pátý gól. Přesto měli naši hráči snahu výsledek alespoň zkorigovat, což se jim podařilo v 86. minutě, kdy po centru Tomáše Strady usměrnil obránce soupeře míč do vlastní branky. Chtěl bych všem našim hráčům poděkovat za účast, nasazení a bojovnost a našim věrným divákům za podporu. V dalším utkání nastoupíme v neděli 15.4. od 17.00 hodin na hřišti Sokola Planá nad Lužnicí B.