SK Ratibořské Hory B – Sokol Vlkov 3 : 1

SK Ratibořské Hory B – Sokol Vlkov 3 : 1 ( 1 : 1 )

Branky: 43. Fišer, 53. Moravec, 82. Krch – 41. Lukáš

Sestava: T. Hoffmann – Strada, Krch, Sabiniok. Blovský – Jelínek, Katolický, Fišer, D. Říha – L. Balík (69. Slunečko), Moravec (86. M. Janošík)

Rozhodčí: Slaba – Kindel, Vondruška – ŽK 2:3 (Krch, Blovský – Břešťák, Papáček, Štětka)

Diváci: 30

V posledním domácím utkání podzimní části jsme nastoupili proti mužstvu Sokola Vlkov, se kterým se nám v poslední době již tradičně nedaří. Utkání začalo oboustranně opatrně, bez šancí na obou stranách. Hosté se ujali vedení ve 41. minutě po chybě naší obrany, my jsme ale naštěstí hned o dvě minuty později vyrovnali krásnou střelou Antonína Fišera. Druhý poločas jsme začali aktivněji a v 53. minutě našel Lukáš Balík nezištnou přihrávkou Romana Moravce, který nás poslal do vedení 2:1. Poté nás soupeř ve snaze skóre utkání vyrovnat přitlačil na naší polovinu, ale Václav Krch v 82. minutě nechytatelnou střelou z přímého kopu uzavřel skóre utkání na konečných 3:1. Všem hráčům musím poděkovat za bojovný týmový výkon. Z jednotlivců bych vyzdvihl výkony všech tří střelců našich krásných branek. V našem posledním utkání podzimní části okresní III. třídy nastoupíme v sobotu 4.11. od 14.00 hodin na hřišti mužstva Sokol Stádlec.