SK Ratibořské Hory B – TJ Dražice B 2 : 3

SK Ratibořské Hory B – TJ Dražice B 2 : 3 ( 0 : 2 )

Branky: 56. J. Růžička, 79. Kolář (vlastní) – 1. Volek. 26. Pavlík, 52. Tesař

Sestava: T. Hoffmann – J. Růžička, Katolický, Feichtinger, Blovský – Jelínek (46. Slunečko, 86. Moravec), V. Říha (46. L. Balík), Fišer, D. Říha – J. Vaněk, Janošík

Rozhodčí: Hanzal – Kindel, Šika – ŽK 3:0 (V. Říha, Janošík, Blovský)

Diváci: 50

Proti druhému mužstvu tabulky III. třídy jsme začali velice špatně a hned v 1. minutě jsme po nedůrazu naší obrany inkasovali první branku. Poté jsme sice hru v poli vyrovnali, ale k brance soupeře jsme se moc nedostávali, naopak náš soupeř ve 26. minutě po nevydařeném výkopu našeho brankáře svoje vedení zvýšil. Do druhého poločasu jsme vystřídali dva hráče a začali jsme být aktivnější, ale v 52. minutě jsme z přímého kopu inkasovali třetí branku. Hned po čtyřech minutách se z našeho přímého kopu nádherně trefil Jaroslav Růžička a snížil na 1:3. I poté jsme byli aktivnější a po závaru před soupeřovou brankou jsme v 79. minutě po vlastní brance soupeře snížili na 2:3. Do konce utkání se nám ale bohužel vyrovnat nepodařilo, neboť soupeř si již své vedení pohlídal. Našim hráčům děkuji zejména za výkon ve druhém poločase. V našem posledním utkání tohoto ročníku III. třídy nastoupíme v sobotu 9.6. od 15.00 hodin na hřišti Sokola Vlkov.