SK Ratibořské Hory – FC Bechyně 5 : 0 ( 4 : 0 )

Branky: 3., 25. a 35. Kutiš, 6. a 47. Kment

Sestava: T. Hoffmann – Strada (81. Janošík), Krejčí, Veselý, Průcha (46. Blovský) – Feichtinger
(61. Jelínek), J. Růžička, Fišer, Katolický (88. Slunečko) – Kment, Kutiš (71. T. Pechánek)

Rozhodčí: Stuchlík – M. Fiala, Šilhavý – ŽK 1:0 (Blovský)

Diváci: 80

V tomto utkání jsme chtěli prodloužit vítěznou sérii a odpoutat od spodních pater tabulky, což se nám podařilo. Od samého začátku jsme soupeře přitlačili k jeho brance a do šesté minuty jsme si vytvořili čtyři gólové šance, ze kterých jsme dokázali vstřelit dvě branky. Poté jsme zvolnili, soupeř začal vyrovnávat hru a nastřelil brankovou konstrukci. My jsme ale naštěstí dokázali do poločasu dvěma brankami dobře hrajícího Davida Kutiše ve 25. a 35. minutě zvýšit svoje vedení do poločasu až na 4:0. Vstup do druhého poločasu se nám také vydařil a hned ve 47. minutě po krásné akci upravil Filip Kment svojí druhou brankou v utkání na 5:0. Poté hra upadla do průměru, utkání se již pouze dohrávalo a ani jedno z mužstev již své šance nedokázalo proměnit. Děkuji všem našim hráčům za předvedený kolektivní výkon bez inkasované branky. Z jednotlivců musím vyzdvihnout výkony střelce tří branek Davida Kutiše a také dobře hrajícího Jaroslava Růžičky. Děkuji též našim divákům, kteří nás v pěkném počasí přišli podpořit opět v hojném počtu. V našem dalším utkání nastoupíme v sobotu 20. října od 15.30 hodin na hřišti v Mladé Vožici proti místnímu B týmu.