SK Ratibořské Hory – FK Meteor Tábor B 3 : 1

SK Ratibořské Hory – FK Meteor Tábor B 3 : 1 ( 1 : 1 )

Branky: 18. a 66. Dubský, 74. Kutiš – 44. Mikulčák

Sestava: T. Hoffmann – Blovský, Greguš, Veselý, Průcha – Havlík (46. Vaněk), Růžička, Katolický,
Dvořák (84. Jelínek) – Dubský (89. Kabát), Kutiš

Rozhodčí: P. Fiala – Novotný, Kindel – ČK 1:1 (86. Veselý po 2. ŽK – 47. Novák po 2. ŽK),
ŽK 4:3 (27. a 86. Veselý, 33. Havlík, 44. Růžička – 33. a 47. Novák, 40. Mikulčák)

Diváci: 80

Do utkání s mužstvem Meteor Tábor B jsme nastoupili bez čtyř hráčů základní sestavy z minulého kola. I přesto jsme chtěli zvítězit a napravit tak zbytečnou porážku z posledního utkání v Dražicích. Od začátku utkání jsme měli více ze hry, vytvářeli jsme si gólové šance a po jedné z nich jsme se v 18. minutě ujali vedení brankou Josefa Dubského. My jsme se ale vedením uspokojili, soupeř měl od 30. minuty více ze hry a minutu před koncem poločasu střelou k tyči vyrovnal na 1:1. V úvodu druhé půle byl hostům po druhé žluté kartě vyloučen David Novák. My jsme dokázali početní převahu využít a v 66. minutě jsme šli opět do vedení po druhé brance Josefa Dubského. V 74. minutě zvýšil po brejku David Kutiš naše vedení na 3:1. V závěru utkání nám byl sice po druhé žluté kartě vyloučen Jiří Veselý, my jsme si ale již svoje důležité vítězství uhájili. Děkuji celému mužstvu za bojovný výkon, z jednotlivců bych vyzdvihl výkon střelce dvou gólů Josefa Dubského. Za podporu děkuji též našim divákům, kteří se dostavili v hojném počtu. V našem dalším utkání nastoupíme v sobotu 19.10. od 15.30 na hřišti 1. FC Jistebnice, kde to budeme mít velmi těžké.