SK Ratibořské Hory – FK Meteor Tábor B 2 : 1 ( 1 : 0 )

Branky: 44. Želivský, 61. Jaroslav Vácha – 87. Benedikt

Sestava: Krch – Blovský, Krejčí, Marek Smetana, Fišer – Tomáš Vácha (79. Dvořák), Jaroslav  Vácha, Vocílka , Růžička (87. Kučera) – Kutiš (71. Ondřej Balík), Želivský

Rozhodčí: Trkovský – Pravda, Černý – hráno bez karet

Diváci: 100

Hodnocení utkání očima trenéra Slavomíra Mareše:

V důležitém utkání jsme konečně předvedli výkon, který měl parametry I. B třídy. Začátek utkání byl opatrný a ani jedno z mužstev si nevytvářelo gólové šance. Do kabin jsme po poločase odcházeli šťastnější my po gólu našeho nového hráče Robina Želivského ve 44. minutě. Druhý poločas jsme začali aktivně a po zásluze jsme v 61. minutě po krásně rozehraném rohovém kopu zvýšili své vedení na 2:0 brankou Jaroslava Váchy. Bohužel jsme v závěru utkání vypadli z tempa, soupeř nás zatlačil a v 87. minutě snížil na 2:1. V samotném závěru nás podržel brankář Krch, který zneškodnil dobře mířenou střelu k tyči. Děkuji všem hráčům za bojovný výkon a jsem rád, že všechny tři body zůstaly doma. Za podporu děkuji všem našim věrným divákům. Naše další utkání sehrajeme v sobotu 14.10. od 15.30 hodin na hřišti v Želči s mužstvem Sokola Planá nad Lužnicí.