SK Ratibořské Hory – Jiskra Nová Bystřice 2 : 3

SK Ratibořské Hory – Jiskra Nová Bystřice 2 : 3 ( 2 : 1 )

Branky: 5. a 45. Kment – 37. Mol, 62. Kalvas, 80. Havel

Sestava: Průcha – Strada (70. Feichtinger), Katolický, Prokeš, Blovský – Kučera, Fišer, V. Říha
(70. T. Pechánek), Vocílka – Růžička (88. Janošík), Kment

Rozhodčí: Talíř – Řehoř, Pinc – ŽK 6:2 (Průcha, Blovský, Kučera, V. Říha, Prokeš, Feichtinger –
Havel, Schramhauser)

Diváci: 70

V důležitém domácím utkání jsme chtěli zvítězit a zachovat si tak naději na záchranu I. B třídy. Zápas jsme začali náporem, vytvářeli jsme si gólové šance a hned v 5. minutě jsme se ujali vedení brankou Filipa Kmenta. I poté jsme měli více ze hry, ale naše další šance na navýšení skóre zůstaly bohužel nevyužity. Náš soupeř postupem času hru vyrovnal a ve 37. minutě vyrovnal krásnou střelou pod břevno. K naší radosti ale v poslední minutě prvního poločasu utekl neúnavný Filip Kment soupeřově obraně a podél brankáře uzavřel skóre prvního poločasu na 2:1. Ve druhém poločase převzal iniciativu náš soupeř a začal si vytvářet také gólové šance. V 62. minutě vyrovnal na 2:2 a v 80. minutě pak vstřelil svoji vítěznou branku. My jsme již poté neměli sílu alespoň vyrovnat a náš soupeř si již své vedení až do konce utkání pohlídal. Našim hráčům děkuji hlavně za první poločas, který se nám herně opravdu povedl a našim diváků za jejich podporu. V našem dalším utkání nastoupíme v sobotu 2.6. od 16.00 hodin v Řepči proti mužstvu FK Řepeč – Opařany.