SK Ratibořské Hory – Sokol Mladá Vožice B 4:3

SK Ratibořské Hory – Sokol Mladá Vožice B 4 : 3 ( 2 : 2 )

Branky: 24. a 85. J. Růžička, 40. Fišer, 48. Feichtinger z penalty – 5. Kuchař, 32. Balík (vlastní), 60. Smetana

Sestava: T. Hoffmann – Balík, Krejčí (46. Feichtinger), Greguš, Blovský – Vaněček (89. Kabát), Vocílka, Fišer, Katolický – Kutiš (46. Měchura), J. Růžička

Rozhodčí: Bartůněk-Mraček, Třešňák – ČK 0:2 (61. Homola po 2. ŽK, 70. Vávra po 2. ŽK), ŽK 4:5 (Fišer, Vaněček, Balík, Greguš – Dušek, Vávra 2, Homola 2)

Diváci: 90

Hodnocení utkání očima trenéra Stanislava Buřiče: V našem posledním domácím utkání sezóny jsme přivítali B mužstvo Mladé Vožice. Začátek utkání se nám vůbec nevydařil a hned v 5. minutě jsme po chybě naší obrany inkasovali branku. My jsme postupně přebírali iniciativu a ve 24. minutě jsme po přímém kopu střelou Jaroslava Růžičky vyrovnali. Z vyrovnání jsme se ale dlouho neradovali, neboť ve 32. minutě po střele tečované naším hráčem šel soupeř opět do vedení. My jsme naštěstí před koncem poločasu dokázali opět vyrovnat z pohledné akce, kterou zakončil brankou Antonín Fišer. Do druhého poločasu jsme nastoupili o poznání lépe a hned ve 48. minutě jsme šli do vedení po penaltě proměněné Dominikem Feichtingerem. Hosté ale po vydařené individuální akci v 60. minutě vyrovnali na 3:3. Poté byli hostům po druhých žlutých kartách vyloučeni dva hráči, ale soupeř i v devíti hráčích dlouho vzdoroval. My jsme ale nakonec pět minut před koncem utkání dokázali naši převahu využít a vstřelit Jaroslavem Růžičkou vítěznou branku. Toto utkání sice nebylo příliš pohledné, ale vítězství v derby je pro nás úspěchem. Děkuji našim divákům, kteří nás přišli podpořit v hojném počtu. Naše poslední utkání sezóny sehrajeme v sobotu 8. června od 17.00 na hřišti mužstva Meteor Tábor B.