SK Ratibořské Hory – Sokol Myslkovice 2:5

SK Ratibořské Hory – Sokol Myslkovice 2 : 5 ( 1 : 3 )

Branky: 14. Fišer, 67. Kment – 16. a 63. Hanzal, 26. Spilka, 39. Neruda, 58. Peltán

Sestava: T. Hoffmann – Balík, J. Růžička (64. Kabát), Blovský, Janošík – Sabiniok, T. Pechánek, Fišer, Jelínek (77. Moravec) – Kment, J. Vaněk (80. Slunečko

Rozhodčí: Pinc – Kindel, Říha – ŽK 1:1 (Blovský – Bína)

Diváci: 60

Hodnocení utkání očima trenéra Stanislava Buřiče: Do utkání s mužstvem Sokola Myslkovice jsme opět nastoupili v silně oslabené a improvizované sestavě, neboť se velké množství našich hráčů omluvilo. Tento jejich přístup mě velmi mrzí, neboť v tomto utkání jsme mohli konečně bodovat. Zápas jsme nezačali špatně a ve 14. minutě jsme se ujali vedení brankou Antonína Fišera. To nám ale dlouho nevydrželo, neboť soupeř hned z následné akce po rohovém kopu vyrovnal. Poté nás začali hosté přehrávat a my jsme začali chybovat, soupeř toho využil a do konce poločasu nám vstřelil další dvě branky. I v úvodu druhého poločasu si hosté vytvářeli převahu a dvěma góly v rozmezí 58. – 63. minuty upravili až na 1:5, čímž bylo o osudu utkání definitivně rozhodnuto. My jsme ještě v 67. minutě snížili na 2:5 brankou Filipa Kmenta, ale poté se utkání již pouze dohrávalo. Toto utkání nechci dále hodnotit, jen mě velmi mrzí přístup některých hráčů, kteří se opakovaně z různých důvodů omlouvají, a naopak je mi líto těch poctivých, kteří se i dnes k utkání dostavili. Doufám, že se na další utkání, které sehrajeme v sobotu 25.5. od 17.00 hodin na hřišti FC Bechyně, sejdeme v lepší sestavě a odvezeme si všechny tři body.