SK Ratibořské Hory – Sokol Sezimovo Ústí B 1 : 2

SK Ratibořské Hory – Sokol Sezimovo Ústí B 1 : 2 ( 0 : 0 )

Branky: 61. Kutiš z penalty – 47. Doubek, 80. J. Pavelka

Sestava: Lachký – Komárek, Krejčí, Veselý, Blovský (79. Rankov) – Vocílka, Fišer, Růžička,Zeman (35. Dubský) – Kutiš, Kment

Rozhodčí: Bartůněk – Váňa, Katolický – ŽK 1:4 (Blovský – Belada, J. Pavelka, Doubek, Svoboda)

Diváci: 80

V našem prvním domácím utkání Penalty okresního přeboru mužů jsme přivítali B mužstvo Sokola Sezimovo Ústí a chtěli jsme naplno bodovat. Celý první poločas byl oboustranně opatrný a bez vyložených gólových šancí na obou stranách. Začátek druhého poločasu jsme zaspali a hned z prvního protiútoku soupeře jsme ve 48. minutě inkasovali první branku. My jsme v 61. minutě vyrovnali po faulu na Tomáše Vocílku z nařízené penalty, kterou proměnil David Kutiš. Poté jsme se snažili strhnout vedení na svoji stranu, ale v 80. minutě jsme po individuální chybě ve středu hřiště inkasovali druhou branku, na kterou jsme již bohužel do konce utkání nedokázali odpovědět. Je škoda, že jsme před početnou diváckou kulisou nedokázali dosáhnout lepšího výsledku, neboť minimálně bod bychom si za dnešní výkon určitě zasloužili. Vyzdvihnout bych chtěl výkon dobře hrajícího Jiřího Veselého, kterému se zápas velmi vydařil. Za podporu děkuji všem našim věrným divákům. V dalším utkání nastoupíme v sobotu 12. září od 14.45 hodin na hřišti Olympie Měšice.