SK Ratibořské Hory – Sokol Sezimovo Ústí B 6 : 3

SK Ratibořské Hory – Sokol Sezimovo Ústí B 6 : 3 ( 5 : 0 )

Branky: 18., 31. z 11, 43. a 69. Kment, 9. Kutiš, 23. Fišer – 55. Doubek, 60. Spálenka, 71. Škarda

Sestava: T. Hoffmann – Moravec (46. Vaněček), Průcha, Strada, Blovský (67. Jelínek) –
Feichtinger (87. Slunečko), Růžička, Fišer, Katolický – Kment, Kutiš

Rozhodčí: Bartůněk – Čamra, Třešňák
ŽK 3:3 (2x Kutiš, Strada – Škarda, Kášek, Löfler), ČK 1:0 (28. Kutiš po 2. ŽK)

Diváci: 80

Úvod utkání se nám vydařil, soupeře jsme přehrávali a do 23. minuty jsme si vytvořili tříbrankový náskok. Ve 28. minutě nám byl po dvou žlutých kartách vyloučen David Kutiš, my jsme ale i v oslabení pokračovali v proměňování šancí a do poločasu jsme svoje vedení navýšili až na 5:0. Druhý poločas jsme začali tradičně špatně a soupeř do 60. minuty snížil na 5:2. My jsme naštěstí v 69. minutě zvýšili na 6:2 čtvrtou brankou dobře hrajícího Filipa Kmenta. Soupeř sice vzápětí opět snížil na 6:3, my jsme si ale již své vítězství do konce utkání pohlídali. Naše hráče musím pochválit zejména za výkon v prvním poločase a z jednotlivců musím vyzdvihnout výkon střelce čtyř branek Filipa Kmenta. Děkuji i divákům, kteří nás v důležitém utkání přišli podpořit v hojném počtu. V našem dalším utkání nastoupíme v sobotu 6.10. od 16.00 hodin na hřišti Sokola Myslkovice.