SK Ratibořské Hory – TJ Malšice 1 : 1

SK Ratibořské Hory – TJ Malšice 1 : 1 ( 0 : 0 )

Branky: 67. Kment – 77. Kratochvíl

Sestava: T. Hoffmann – Strada, Krejčí, Greguš, Katolický – Vaněček (82. Feichtinger), Fišer, T. Pechánek, J. Růžička – Kment, Kutiš

Rozhodčí: Slaba – Jůza, Čamra – ŽK 2:3 (J. Růžička, T. Pechánek – Prchlík, Flachs, Švec)

Diváci: 80

Hodnocení utkání očima trenéra Stanislava Buřiče: V prvním jarním utkání jsme přivítali mužstvo TJ Malšice a chtěli jsme soupeři oplatit porážku z posledního podzimního utkání na jeho hřišti. Ze začátku utkání jsme měli mírnou převahu a vytvořili jsme si i gólové šance, bohužel jsme je ale nevyužili. Od 20. minuty soupeř hru vyrovnal a začal také ohrožovat naši branku, naštěstí ale i on svoje šance nevyužil a poločas skončil bez branek. Do druhého poločasu jsme nastoupili beze změn v sestavě a postupem času jsme opět přebírali iniciativu, soupeře jsme začali přehrávat a vytvářeli jsme si brejkové gólové šance. Po jedné z nich jsme se v 67. minutě ujali vedení brankou Filipa Kmenta. I poté jsme byli lepším mužstvem a vytvářeli jsme si další šance, ale bohužel bez brankového efektu. Soupeř nás potrestal v 77. minutě, kdy z ojedinělého protiútoku vyrovnal. Nám se pak již i přes naši převahu nepodařilo do konce utkání strhnout vítězství na svoji stranu. Hráčům bych chtěl poděkovat za přístup k tomuto utkání i k celé zimní přípravě, neboť proti podzimu došlo k podstatnému zlepšení. Věřím, že se v dalších utkáních dostaví i lepší výsledky. V dalším utkání nastoupíme opět na domácím hřišti v sobotu 6.4. od 16.30 proti mužstvu SK Tučapy. Věřím, že nás naši fanoušci opět podpoří.