SK ZD Pojbuky – SK Ratibořské Hory B 3 : 1

SK ZD Pojbuky – SK Ratibořské Hory B 3 : 1 ( 1 : 1 )

Branky: 31. a 68. Bouška, 73. Novotný – 44. Š. Vaněk

Sestava: Krejčí – Moravec, Kiml, Bláha, L. Balík – Š. Vaněk, Svatek, Jiří Kolací, Jelínek – Slunečko, J. Vaněk

Rozhodčí: Dvořák – Praveček, Kindel – ŽK 1:2 (Grof – L. Balík, Jelínek)

Diváci: 30

Hodnocení utkání očima hrajícího trenéra Romana Moravce:

K utkání jsme odjeli z důvodu souběžně hrajícího utkání našeho A mužstva v silně improvizované sestavě a bez hráčů na střídání, nastoupili jsme ale s odhodláním bojovat o co nejlepší výsledek. V prvním poločase měli domácí stálou územní převahu, vytvořili si i několik šancí a ve 31. minutě se ujali zaslouženého vedení. My jsme poté zahrozili po dvou rohových kopech. Z prvního jsme trefili tyč, po druhém jsme se po závaru ve vápně prosadili a Štěpán Vaněk minutu před koncem poločasu vyrovnal. Druhý poločas se odehrával za stálého silného deště. Postupně sílící tlak domácích jsme zpočátku ještě dokázali ustát i přes přísně nařízenou penaltu, kterou zastavilo břevno. Postupem času nám ale ubývaly síly a toho soupeř využil v 68. minutě kdy šel po individuálním průniku středem hřiště znovu do vedení. O pět minut později pak domácí z další nařízené penalty upravili na konečných 3:1. Musím poděkovat všem hráčům za bojovnost, zejména bych vyzdvihl výkony brankáře Petra Krejčího, stopera Josefa Kimla a střední záložníky Pavla Svatka a Jiřího Kolacího. V dalším utkání nastoupíme v sobotu 19. května od 17.00 na domácím hřišti proti Olympii Měšice.