Sokol Mladá Vožice B – SK Ratibořské Hory 0 : 7

Sokol Mladá Vožice B – SK Ratibořské Hory 0 : 7 ( 0 : 4 )

Branky: 7., 21., 23., 43., 62. a 83. Kment, 53. Růžička

Sestava: T. Hoffmann – Říha (81. Slunečko), Katolický, Veselý, Blovský – Dvořák (63. Jelínek),
Kutiš, Růžička, Dubský (70. Kabát) – Vaněk (46. Měchura), Kment

Rozhodčí: Kollárik – Bartůněk, Novák – ŽK 0:1 (64. Blovský)

Diváci: 80

Na utkání do Mladé Vožice jsme odjeli v dosti improvizované sestavě, neboť nám chybělo několik hráčů základní sestavy. Začátek utkání se nám vydařil a hned v 7. minutě jsme se po vydařené střele Filipa Kmenta ujali vedení 0:1. Tímto gólem jsme se uklidnili a domácí mužstvo jsme do vážnějších šancí nepouštěli. Naopak my jsme postupně skóre utkání navyšovali dalšími góly dobře hrajícího Filipa Kmenta až na poločasové skóre 0:4. Druhý poločas začal sice náporem domácího mužstva, my jsme ale hned z prvního protiútoku po krásné střele Jaroslava Růžičky upravili skóre utkání na 0:5. I v dalším průběhu utkání jsme pak měli více ze hry a dalšími dvěma góly Filipa Kmenta jsme upravili stav utkání až na konečných 0:7. Za předvedený výkon bych chtěl pochválit celé mužstvo, vyzdvihnout ale tentokrát musím hlavně výkon šestigólového střelce Filipa Kmenta, který si s domácí obranou dělal, co chtěl. Děkuji též všem našim fanouškům, kteří nás do Mladé Vožice přijeli podpořit v opravdu hojném počtu. V našem posledním podzimním utkání Penalty okresního přeboru nastoupíme na domácím hřišti v sobotu 2.11. od 14.00 proti mužstvu TJ Malšice. Zvu na toto utkání všechny naše věrné fanoušky a věřím, že je výkonem i výsledkem opět potěšíme.