Sokol Mladá Vožice B – SK Ratibořské Hory 2 : 5

Sokol Mladá Vožice B – SK Ratibořské Hory 2 : 5 ( 0 : 1 )

Branky: 76. Sůva, 86. Pešek z penalty – 45., 52. a 60. Kutiš, 64. Katolický, 89. Adam (vlastní)
.
Sestava: T. Hoffmann – Strada, Krejčí (70. T. Pechánek), Veselý, Blovský – Vaněček (78. Jelínek),
J. Růžička, Fišer, Feichtinger (84. Slunečko) – Katolický, Kutiš

Rozhodčí: Šitner – Bartůněk, Pechánek – ŽK 3:4 (Sůva, Kotek, Adam – Kutiš, Fišer, T. Pechánek, Blovský)

Diváci: 100

Na derby utkání do Mladé Vožice jsme odjeli s cílem prodloužit naši vítěznou sérii. Začátek utkání byl oboustranně opatrný a hra se odehrávala převážně ve středu hřiště. První velkou šanci si vytvořili domácí, kteří ve 37. minutě nastřelili břevno a od něj odražený míč nedokázali umístit do naší prázdné branky. Poté jsme si začali vytvářet šance i my a v poslední minutě prvního poločasu jsme se po rohu ujali vedení brankou hlavou Davida Kutiše. Začátek druhého poločasu se nám vydařil, soupeře jsme přimáčkli na jeho polovinu a svoji převahu jsme do 60. minuty zúročili dalšími dvěma góly Davida Kutiše. V 64. minutě utekl domácí obraně Slavomír Katolický a upravil na 0:4. Poté jsme polevili, postupně vystřídali tři hráče a soupeř toho využil ke snížení až na 2:4. Minutu před koncem po našem centru před branku upravil domácí hráč vlastní brankou hlavou na konečných 2:5. Hráčům děkuji za kolektivní výkon, z jednotlivců bych vyzdvihl střelce hattricku Davida Kutiše a stopera Petra Krejčího. Děkuji též našim divákům, kteří nás přijeli podpořit v hojném počtu. Věřím, že na naše čtvrté vítězství v řadě navážeme i v posledním utkání podzimu na domácím hřišti, které sehrajeme v sobotu 27. října od 14.30 s mužstvem FK Meteor Tábor B.