Sokol Myslkovice – SK Ratibořské Hory 4 : 4

Sokol Myslkovice – SK Ratibořské Hory 4 : 4 ( 2 : 1 )

Branky: 9. Daniel, 16. z penalty, 50. a 90. z penalty Trtík – 22. a 80. Kutiš, 70. a 73. Vocílka

Sestava: T. Hoffmann – Měchura, Katolický, Veselý, Blovský (46. Slunečko) – Vaněček, Růžička,
Vocílka, Dubský – Kutiš, Kabát

Rozhodčí: Kollárik – Novotný, Novák
ČK 1:0 (54. Peltán), ŽK 2:3 (33. Petrů, 90. Trtík – 16. Blovský, 56. Vaněček, 89. Veselý)

Diváci: 50

Do utkání jsme nastoupili ve velmi improvizované sestavě zejména v obraně, což bylo také na začátku utkání znát. Hned v 9. minutě jsme po chybě naší obrany inkasovali první branku a v 16. minutě soupeř z penalty za faul Matěje Blovského zvýšil již na 2:0. My jsme ale naštěstí snížili z naší první střely na branku ve 22. minutě gólem Davida Kutiše na 2:1 a skóre se pak již až do konce poločasu nezměnilo. Do druhého poločasu nemohl nastoupit kvůli zranění Matěj Blovský, což složení naší obrany ještě více zkomplikovalo a domácí hned v 50. minutě zvýšili svoje vedení na 3:1. V 54. minutě byl domácím vyloučen Jiří Peltán za faul na Davida Kutiše ve vyložené šanci. My jsme poté začali oslabeného soupeře přehrávat, vytvářeli jsme si i gólové šance a od 70. minuty jsme v rozmezí 11 minut otočili skóre dvěma góly Tomáše Vocílky a jedním Davida Kutiše na 3:4 v náš prospěch. Do konce utkání jsme měli hru pod kontrolou, ale soupeř dokázal nakonec vyrovnat z velmi přísně nařízené penalty v nastaveném čase. Hráčům děkuji za bojovný výkon zejména ve druhém poločase. Mrzí mě, že jsme toto utkání, ve kterém jsme ve druhém poločase skóre otočili, nedokázali dovést do vítězného konce, i když před utkáním bych byl s bodem spokojený. V našem dalším utkání nastoupíme v sobotu 28.9. od 16.00 hodin na domácím hřišti proti mužstvu Spartak Soběslav B. Zvu tímto všechny naše fanoušky a věřím, že nás přijdou podpořit v hojném počtu.