Sokol Myslkovice – SK Ratibořské Hory B 7 : 0

Sokol Myslkovice – SK Ratibořské Hory B 7 : 0 ( 4 : 0 )

Branky: 17. a 39. Hanzal, 20. a 34. Trtík, 47. Karpíšek, 70. Jelínek, 73. Feichtinger (vlastní)

Sestava: T. Hoffmann – Blovský, Feichtinger, Strada, F. Růžička – L. Balík, Vocílka, Katolický, D. Říha – Jelínek, Slunečko

Rozhodčí: Šalát – Říha, Kindel

Diváci: 40

První mistrovské utkání okresní III. třídy jsme odehráli na hřišti nováčka soutěže Myslkovic. Domácí nás od začátku utkání po všech stránkách přehrávali a o svém zaslouženém vítězství rozhodli již v prvním poločase, kdy nám vstřelili čtyři branky, z nichž nejhezčí byla hned ta první, kterou domácí Hanzal v 17. minutě nechytatelnou střelou z 35 metrů otevřel skóre. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem výsledek zkorigovat, ale hned v úvodu jsme inkasovali pátou branku a v dalším průběhu utkání skóre narostlo až na konečných 7:0. Na některých našich hráčích byla znát nerozehranost a neúčast na trénincích. Soupeř nás překvapil kvalitní hrou a dle mého názoru má ambice bojovat na špičce tabulky. V dalším utkání nastoupíme v neděli 3.9. od 17.00 na domácím hřišti proti B mužstvu Sokola Planá nad Lužnicí. Věřím, že se nám bude dařit fotbalově lépe než v tomto utkání a že nás naši věrní fanoušci přijdou podpořit v hojném počtu.