Sokol Planá nad Lužnicí B – SK Ratibořské Hory B 1 : 4

Sokol Planá n/L B – SK Ratibořské Hory B  1 : 4 ( 0 : 0 )

Branky: 75. Jelínek z penalty – 51. Feichtinger, 62. Katolický, 71. Vocílka, 87. Slavomír Mareš

Sestava: T. Hoffmann – Blovský, Feichtinger, Vocílka, S. Mareš – L. Balík, Katolický, Svatek, D. Říha – R. Pechánek, T. Pechánek (89. Carda)

Rozhodčí: Hanzal – Hoch, Kindel

Diváci: 10

Utkání v Plané nad Lužnicí přineslo kvalitní fotbal, neboť oba týmy byly posíleny o hráče A mužstev. V prvním poločase jsme si vytvořili dvě čisté gólové šance, ale neproměnili jsme ani pokutový kop zahrávaný Vocílkou ve 41. minutě, který brankář domácích zneškodnil. Jediná gólová šance domácích skončila v prvním poločase na břevně naší branky. Ve druhém poločase se již konečně naši střelci probudili a po brankách v 51., 62. a 71. minutě jsme vedli již 3:0. Domácí sice v 75. minutě z penalty snížili na 1:3, ale v samém závěru utekl přes celé hřiště Slavomír Mareš a uzavřel skóre utkání na konečných 1:4. Všem našim hráčům musím poděkovat za předvedený výkon a za naši zaslouženou a důležitou první jarní výhru. V dalším utkání nastoupíme na domácím hřišti v neděli 30.4. od 17.00 hodin proti mužstvu Sokola Stádlec. Zvu tímto na toto utkání všechny naše věrné fanoušky a věřím, že nás opět podpoří v hojném počtu.