Sokol S. Ústí B – SK Ratibořské Hory 5:1

Sokol Sezimovo Ústí B – SK Ratibořské Hory 5 : 1 ( 1 : 0 )

Branky: 3. Irsa, 56. Škarda, 72. Funda, 74. a 85. Doubek – 87. Fišer

Sestava: T. Hoffmann – Sabiniok, Greguš, Katolický, Blovský (78. Veselý) – J. Růžička, T. Pechánek (56. Janošík), Fišer, Vocílka – Kment, Kutiš

Rozhodčí: Kollárik – Váňa, Pinc – ŽK 0:2 (T. Pechánek, Sabiniok)

Diváci: 60

Hodnocení utkání očima trenéra Stanislava Buřiče: Na hřišti Sokola Sezimovo Ústí nás čekalo těžké utkání, neboť soupeř nastoupil posílený o několik hráčů A mužstva, které svoje utkání odehrálo již v sobotu. Začátek utkání se nám vůbec nevydařil a soupeř se po první střele na naši branku ujal již ve 3. minutě vedení 1:0. My jsme postupně úvodní tlak soupeře eliminovali a začali jsme si vytvářet brejkové gólové šance, bohužel jsme ale i ty nejvyloženější neproměnili. Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním alespoň vyrovnat, ale v 56. minutě jsme inkasovali druhou branku. I poté jsme se snažili výsledek zkorigovat, ale soupeř dvěma slepenými góly v rozmezí 72. – 74. minuty definitivně rozhodl o výsledku utkání. V 85. minutě domácí zvýšili na 5:0, my jsme vzápětí vstřelili alespoň čestnou branku Antonínem Fišerem. Hráče bych pochválil jen za první poločas, v tom druhém jsme již na posíleného soupeře nestačili. V našem dalším utkání nastoupíme v sobotu 18.5. od 17.00 hodin na domácím hřišti proti Sokolu Myslkovice. Zvu tímto naše věrné fanoušky a věřím, že nás opět v hojném počtu podpoří.