Sokol Želeč B – SK Ratibořské Hory B 9 : 3

Sokol Želeč B – SK Ratibořské Hory B  9 : 3 ( 4 : 1 )

Branky: 12. Pavelka, 28. Herma, 31. 51. a 68. Janošík, 40. Kolací, 46. Šindelář, 49. a 79. Podroužek – 13. Daniel Říha, 71. Růžička, 83. Jan Vaněk

Sestava: T. Hoffmann – Blovský, Kiml, Růžička, Jelínek – J. Vaněk, Svatek,  Katolický, D. Říha – Slunečko, Buřič

Rozhodčí: Pavel Fiala – Nápravník, Fišer

Diváci: 15

K utkání do Želče jsme odjeli v silně improvizované sestavě, neboť naše A mužstvo nastupovalo o tři hodiny později v existenčním domácím utkání I. B třídy proti Tatranu Lomnice nad Lužnicí. Domácí mužstvo bylo naopak o hráče svého A týmu posíleno a od samého začátku utkání tak bylo znát, kdo bude pánem na hřišti. V úvodu utkání jsme ještě stačili držet krok a na úvodní branku domácích ve 12. minutě jsme o minutu později odpověděli vyrovnáním, ale od 28. minuty již byli domácí jasně lepším týmem a skóre do poločasu narostlo na 4:1. I ve druhé půli měli domácí jasnou převahu, my jsme navíc dvacet minut dohrávali bez indisponovaného Daniela Říhy, kterého neměl kdo nahradit. Skóre utkání se tak zastavilo až na konečném stavu 9:3. Našim hráčům, kteří se dostavili, musím i přes vysokou porážku poděkovat za bojovný výkon. V dalším utkání nastoupíme na domácím hřišti v sobotu 3.6. od 17.00 hodin proti mužstvu TJ Dražice B.