1. FC Jistebnice – SK Ratibořské Hory 4 : 3 ( 1 : 0 )

Branky: 8. a 81. Muž, 63. a 87. Horčička – 48. a 71. z penalty Kutiš, 76. Kment

Sestava: Vocílka – Blovský, Greguš, Veselý, Sabiniok – Havlík (37. Dvořák), Růžička, Katolický, Dubský – Kment, Kutiš

Rozhodčí: Bartůněk – Smetana, Čamra – ČK 0:1 (78. Dubský po 2. ŽK),
ŽK 3:4 (19. Kubec, 31. Švec, 80. Muž – 49. a 78. Dubský, 75. Katolický, 75. Kutiš)

Diváci: 80

Na hřiště vedoucího mužstva tabulky jsme odjeli s cílem překvapit a i v nekompletní sestavě bodovat. Do branky musel nastoupit Tomáš Vocílka, který ale našeho jediného brankáře spolehlivě nahradil. Utkání jsme začali až příliš opatrně a soupeř nás od začátku utkání začal přehrávat. Hned po jeho první střele na naši branku nás zachránila tyč a v 8. minutě po úniku z levé strany šli již domácí po střele k tyči do vedení. I v dalším průběhu prvního poločasu byl náš soupeř lepší, ale žádné další šance již naštěstí proměnit nedokázal. Druhý poločas jsme začali mnohem lépe a hned ve 48. minutě jsme po úniku Davida Kutiše a chybě domácí obrany vyrovnali na 1:1. Po této brance jsme se začali prosazovat i my, ale bohužel jsme v 63. minutě po nedůrazu naší obrany inkasovali druhou branku. My jsme ale v 71. minutě dokázali brankou Davida Kutiše z nařízené penalty vyrovnat na 2:2 a o pět minut později jsme po úniku Filipa Kmenta šli dokonce do vedení 2:3. V 78. minutě nám byl ale bohužel po druhé žluté kartě přísně vyloučen Josef Dubský a náš soupeř, který je aspirantem na postup, dokázal své početní převahy využít. V 81. minutě vyrovnal na 3:3 a tři minuty před koncem utkání po pohotové střele z úhlu vstřelil vítěznou branku na 4:3. Děkuji celému mužstvu za předvedený bojovný výkon, za který bychom si minimálně bod rozhodně zasloužili. V našem dalším utkání nastoupíme v neděli 27.10. od 14.30 hodin na hřišti v Mladé Vožici proti místnímu B týmu. Věřím, že konečně dokážeme přivézt tři body i ze hřiště soupeře.