FC Oldřichov — SK Ratibořské Hory B

Report

FC Oldřichov – SK Ratibořské Hory B 4 : 5 ( 1 : 1 )

Branky: 42. Hruška, 55. a 61. Otradovec, 85. Kopecký – 10. Slavomír Mareš, 53. a 88. Strada,
67. Růžička, 75. Kutiš

Sestava: T. Hoffmann – Moravec, Růžička, Fišer, Strada – S. Mareš, Kutiš, Katolický – D. Říha
(68. J. Vaněk), T. Pechánek (90. Slunečko), R. Pechánek (79. L. Balík)

Rozhodčí: Pinc – Hojdar, Kindel

Diváci: 30

K utkání na hřiště posledního týmu tabulky jsme odjeli s cílem zvítězit a definitivně zachovat III. třídu i pro příští sezónu. Utkání jsme začali náporem, ale naše úvodní branka nebyla v 9. minutě pro údajný ofsajd uznána. Naštěstí již o minutu později otevřel skóre krásnou střelou pod břevno Slavomír Mareš. I nadále jsme pak měli převahu, ale naše střely dokázali obránci soupeře zblokovat. V závěru poločasu jsme po rohovém kopu soupeře inkasovali vyrovnávací branku. Druhý poločas jsme začali s odhodláním strhnout vedení opět na naší stranu a v 53. minutě jsme šli po brance Tomáše Strady znovu do vedení. Bohužel hned vzápětí náš soupeř vyrovnal a v 62. minutě šel dokonce do vedení 3:2. My jsme naštěstí o pět minut později vyrovnali střelou Jaroslava Růžičky z poloviny hřiště. V 75. minutě jsme pak šli po střele Davida Kutiše opět do vedení. Soupeř nás ale nepřestal zlobit a v 85. minutě opět vyrovnal na 4:4. Dvě minuty před koncem utkání k naší radosti vstřelil naší pátou vítěznou branku výborně hrající Tomáš Strada. Hráčům děkuji za toto důležité vítězství. V našem posledním utkání nastoupíme v sobotu 17.6. od 17.00 hodin na domácím hřišti proti mužstvu Sokola Stádlec.