FK Sokol Třebětice — SK Ratibořské Hory

Report

FK Sokol Třebětice – SK Ratibořské Hory 8 : 0 ( 3 : 0 )

Branky: 10. Katolický (vlastní), 38. P. Kelbler, 40., 78. z penalty a 79. V. Habr, 47. Urbánek, 52. Šťastný, 58. S. Habr

Sestava: T. Hoffmann (65. Vocílka) – Strada, Katolický, Bláha, Janošík – Fišer, Svatek, Prokeš, Vocílka (65. Buřič) – T. Pechánek, Moravec

Rozhodčí: Vejčík – Blažek, Vican – ŽK 0:1 (Prokeš)

Diváci: 100

Toto utkání se mi hodnotí velice těžce, neboť jsme kvůli velkému množství omluvenek ještě půl hodiny před odjezdem měli k dispozici pouze devět hráčů a na poslední chvíli jsme již tak oslabené mužstvo museli doplnit o starší hráče B mužstva. Od začátku utkání byl soupeř lepší a přehrával nás. Vedení se ujal po naší vlastní brance v 10. minutě, poté jsme soupeři dlouho vzdorovali, ale v závěru poločasu jsme inkasovali dva slepené góly. V úvodní čtvrthodině druhého poločasu jsme pak inkasovali další tři branky a v 65. minutě se nám navíc zranil brankář, kterého musel nahradit hráč z pole Tomáš Vocílka a na jeho místo jsem musel nastoupit já sám. Soupeř v závěru upravil skóre utkání dalšími dvěma slepenými góly až na hrozivých 8:0. Poděkovat musím všem hráčům, kteří byli ochotni v utkání nastoupit, velice mě ale mrzí přístup těch ostatních, kteří se z různých důvodů utkání nezúčastnili. Snad se sejdeme v kvalitnější sestavě v našem dalším utkání, které odehrajeme na domácím hřišti v sobotu 26.5. od 17.00 hodin proti mužstvu Jiskra Nová Bystřice.