Jiskra Nová Bystřice – SK Ratibořské Hory 3 : 0 ( 3 : 0 )

Sestava: T. Hoffmann – Janošík (41. L. Balík), Kutiš, Krch, Blovský – Homola, Prokeš, Fišer, Komárek (73. Jelínek) – Feichtinger, V. Říha

Rozhodčí: Bartůněk – Kocina, Náprava – ŽK 1:3 (Březina – Krch, Prokeš, Kutiš)

Diváci: 80

Hodnocení utkání očima trenéra Milana Balíka:

K tomuto utkání jsme odjeli ve velmi improvizované sestavě. Utkání nezačalo pro nás vůbec dobře a během úvodní čtvrthodiny jsme inkasovali brzké dva góly. Soupeř nás v prvním poločase prakticky do ničeho nepustil a své vedení ve 27. minutě ještě navýšil na poločasové skóre 3:0. Ve druhém poločase se utkání vyrovnalo a i nám se naskytly některé brankové příležitosti ke vstřelení čestné branky, ale bohužel bez využití. Utkání se tak již dohrávalo poměrně v klidu. Za nasazení a bojovnost zasluhují naši hráči pochvalu, neboť někteří z nich dohrávali utkání se sebezapřením, za což jim patří můj dík. V našem dalším utkání nastoupíme na domácím hřišti v neděli 22.10. od 15.30 hodin proti mužstvu FK Řepeč – Opařany. Tímto zvu na toto utkání všechny naše věrné fanoušky a věřím, že nás v tomto velmi důležitém utkání přijdou opět podpořit v hojném počtu.