Jiskra Třeboň B – SK Ratibořské Hory 2 : 3 ( 0 : 2 )

Branky: 53. Kolář, 65. Bartl – 1. a 42. Vocílka, 89. T. Pechánek

Sestava: T. Hoffmann – Průcha (62. Moravec), Kutiš, Krch, Blovský – Janošík (81. L. Balík), Vocílka, Prokeš, Fišer – Kment, T. Pechánek

Rozhodčí: Dimitrov – Zabilka, Kořínek – ŽK 3:3 (Fišer, Krch, Kutiš)

Diváci: 60

Hodnocení utkání očima trenéra Milana Balíka:

K tomuto utkání jsme odjeli ve velmi zdecimované sestavě kvůli sedmi omluvenkám hráčů základního kádru. Díky pochopení hráčů našeho B týmu jsme ale nakonec dali dohromady alespoň 13 hráčů. Utkání jsme začali aktivně a hned v první minutě jsme se ujali vedení po pěkné akci brankou Tomáše Vocílky. Zodpovědnou hrou jsme si pak v prvním poločase vytvořili ještě několik dalších čistých gólových šancí, škoda ale je že k navýšení skóre došlo až v závěru poločasu po další brance Tomáše Vocílky ve 42. minutě. Ve druhém poločase nás soupeř začal přehrávat a docílil brankami v 53. a 65. minutě srovnání skóre na 2:2. Naši hráči ale přesto nesložili zbraně a po jedné z brejkových situací jsme vstřelili minutu před koncem utkání vítězný gól po chytré a krásné střele Tomáše Pechánka. Tentokrát si pochvalu za bojovnost a nasazení zasluhuje celý náš kolektiv, který na utkání odjel a to včetně několika našich věrných fanoušků. Tyto tři získané body jsou pro nás velice cenné. V našem dalším utkání nastoupíme v neděli 8.10. od 16.00 hodin na domácím hřišti proti aktuálně druhému týmu tabulky FK Sokol Třebětice. Zveme všechny naše věrné diváky.