Report

Olympie Měšice – SK Ratibořské Hory 4 : 3 ( 2 : 1 )

Branky: 13. a 56. Kloc, 43. a 81. Votava  – 42. Kment, 53. a 89. Vocílka

Sestava: Lachký – Rankov, Veselý, Blovský, Balík (63. Dvořák) – Jelínek (34. Vocílka), Fišer,Růžička, Dubský (81. Kabát ) – Kutiš (81. Slunečko), Kment

Rozhodčí: Stuchlík – Kollárik, M. Fiala – ŽK 1:2 (89. Zpěvák – 77. Fišer, 85. Růžička), ČK 0:1 (80. Veselý)

Diváci: 40

Na toto utkání musíme rychle zapomenout, neboť se nám vůbec nevydařilo. Již ve 13. minutě jsme po nedůrazu v naší obraně inkasovali první branku. Poté jsme sice hrozili z rychlých protiútoků, nedokázali jsme ale využít ani ty nejvyloženější šance. Až ve 42. minutě se nám podařilo vyrovnat brankou Filipa Kmenta. Bohužel jsme si hned vzápětí nechali vstřelit další lacinou branku a do kabin se odcházelo za stavu 2:1 pro domácí, přestože jsme si více gólových šancí vytvořili my. Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním výsledek utkání otočit a hned v 53. minutě jsme brankou Tomáše Vocílky vyrovnali na 2:2. Opět jsme ale vzápětí inkasovali po hrubé chybě na polovině hřiště když domácí nabídnutou šanci proměnili na vedení 3:2. V 80. minutě nám byl zcela zbytečně vyloučen Jiří Veselý za kritiku rozhodčího a v dalších utkáních nám bude v již tak oslabené obraně určitě chybět. O minutu později jsme pak inkasovali čtvrtou branku a o osudu utkání bylo prakticky rozhodnuto. My jsme ještě dokázali minutu před koncem snížit na konečných 4:3 pro domácí brankou Tomáše Vocílky. Až do dnešního utkání jsem byl s docházkou na tréninky i zápasy spokojen, dnes ale musím přístup některých hráčů k utkání i jejich chování během zápasu zkritizovat. Doufám, že v dalším utkání, které sehrajeme na domácím hříšti v sobotu 19.9. od 16.30 s Meteorem Tábor B podáme lepší výkon a připíšeme si první vítězství v soutěži. Tímto zvu všechny naše fanoušky a fanynky, přijďte nás v tomto důležitém utkání podpořit v hojném počtu.