SK Ratibořské Hory B — FK Makov Hůrka

Report

SK Ratibořské Hory B – FK Makov Hůrka 3 : 1 ( 0 : 0 )

Branky: 55. Krch, 79. Jelínek, 88. J. Růžička – 84. Brožovský z penalty, v 67. nedal Havel penaltu

Sestava: T. Hoffmann – F. Růžička, Krch, Strada. Blovský (46. L. Balík) – J. Růžička, Katolický, Fišer (46. Pláteník), Komárek (76. Jelínek) – Kment, T. Pechánek (86. Slunečko)

Rozhodčí: Panský – Kindel, Mareš – ŽK 2:2 (Blovský, F. Růžička – Šmejkal, Uhlíř)

Diváci: 50

Na toto utkání jsme se sešli ve kvalitní sestavě s dostatkem náhradníků. Kvalitního soupeře, který k nám přijel jako druhý tým tabulky, jsme chtěli co nejvíce potrápit, což se nám již od začátku utkání dařilo. V prvním poločase ani jeden tým své šance nevyužil a poločas skončil bez branek. V 55. minutě jsme se ujali vedení povedenou střelou Václava Krcha z přímého kopu. Od této chvíle se hra otevřela a obě mužstva si vytvářela gólové šance. V 67. minutě kopal soupeř penaltu, ale náš dobře chytající brankář Tomáš Hoffmann ji bravurně vyrazil. V 79. minutě střídající Lukáš Jelínek střelou pod břevno zvýšil na 2:0. Bohužel v 84. minutě byl proti nám nařízen další pokutový kop a proti němu byl již náš gólman bezmocný. Soupeř poté otevřel hru a snažil se o vyrovnání. Toho využil Jaroslav Růžička a v 88. minutě uzavřel skóre na 3:1. Dnešní zápas byl od všech našich hráčů odbojovaný, za což všem velmi děkuji. Vyzdvihl bych výkon brankáře Tomáše Hoffmanna, stopera Václava Krcha a Jaroslava Růžičky. Za podporu děkuji též našim divákům. V dalším utkání nastoupíme v sobotu 21.10. od 15.30 na hřišti TJ Dražice B.