SK Ratibořské Hory B – Olympie Měšice 4 : 1 ( 3 : 1 )

Branky: 7. a 56. J. Vaněk, 19. a 30. Fišer – 40. Vondruš

Sestava: T. Hoffmann – L. Balík, Krejčí, Bláha, Blovský (46. Strada) – Vaněček, Katolický, Fišer (61. Jelínek), D. Říha – T. Pechánek (84. Slunečko), J. Vaněk

Rozhodčí: Pinc – Kindel, Rohel

Diváci: 60

Hodnocení utkání očima trenéra Romana Moravce:

Do utkání s druhým mužstvem tabulky III. třídy jsme nastoupili s odhodláním na domácím hřišti zvítězit. Na úvod si soupeř vytvořil dvě příležitosti, které ale naštěstí nevyužil. My jsme naopak dokázali svoji první šanci proměnit v 7. minutě utkání Janem Vaňkem ve vedoucí branku. V 19. minutě Antonín Fišer umístěnou přízemní střelou navýšil naše vedení na 2:0. Soupeř se ale nevzdával a hrozil z nebezpečných protiútoků. Našemu mužstvu se ale ve 30. minutě podařila parádní kombinace ve vápně soupeře a Antonín Fišer do odkryté branky zvýšil na 3:0. Soupeř stačil do poločasu zkorigovat brankou ve 40. minutě stav utkání na 3:1. Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním dovést utkání do vítězného konce a v 56. minutě se nám podařilo naše vedení navýšit na 4:1 brankou Jana Vaňka. V dalším průběhu utkání jsme ještě dvakrát nastřelili brankovou konstrukci a utkání jsme již bez větších problémů dovedli do vítězného konce. Hráčům děkuji za bojovný výkon a chuť po získání tří bodů. Za podporu děkuji též našim divákům. V dalším utkání nastoupíme v sobotu 26. května od 17.00 hodin na hřišti FK Makov Hůrka.