SK Ratibořské Hory B — SK Červený Kůň Tábor

Report

SK Ratibořské Hory B – SK Červený Kůň 6 : 1 ( 4 : 0 )

Branky: 3. a 23. Komárek, 19. Fišer, 38. Feichtinger, 76. Průcha, 89. Slunečko – 65. Zeman

Sestava: T. Hoffmann – Moravec (46. L. Balík), Krch, Strada, Blovský – Feichtinger (68. Jelínek),
Katolický (79. F. Růžička), Fišer, Komárek – Průcha (85. Slunečko), T. Pechánek (60. J. Vaněk)

Rozhodčí: Pinc – Kindel, Mátl – ŽK 3:0 (Fišer, Blovský, Krch)

Diváci: 60

Na toto utkání jsme se sešli poprvé v kvalitní sestavě. Od samého začátku to bylo znát a našeho soupeře jsme herně převyšovali. Vedení jsme se ujali hned ve 3. minutě brankou Pavla Komárka. Gól nás povzbudil a v dalším průběhu prvního poločasu jsme soupeře k ničemu nepouštěli. V 19. minutě jsme krásnou střelou Antonína Fišera z 30 metrů přidali druhou branku a do konce poločasu jsme své vedení navýšili až na 4:0. Druhý poločas jsme začali opět náporem, své šance jsme ale neproměnili a naopak soupeř v 65. minutě snížil na 4:1. My jsme postupně vystřídali všechny náhradníky a do konce utkání jsme vstřelili další dvě branky a uzavřeli tak skóre utkání na konečných 6:1. Všem hráčům děkuji za předvedený bojovný výkon, který se musel divákům líbit. V našem dalším utkání nastoupíme v sobotu 23.9. od 16.30 na hřišti Sokola Sudoměřice u Bechyně, kde bychom chtěli své dnešní vítězství potvrdit a přiblížit se tak středu tabulky.