SK Ratibořské Hory B – Sokol Borotín 0 : 2 ( 0 : 1 )

Sestava: T. Hoffmann – L. Balík (46. F. Růžička), Katolický, Průcha (86. Slunečko), Blovský (75. Jelínek) – Kučera (46. Feichtinger), Vocílka, T. Pechánek, Komárek – R. Pechánek, J. Vaněk

Rozhodčí: Novák – Kindel, Kubeš – ŽK 1:1 (T. Pechánek – Kosobud)

Diváci: 70

Hodnocení utkání očima trenéra Romana Moravce :

Do utkání se sousedem v tabulce jsme nevstoupili příliš aktivně a do 7. minuty měl náš soupeř převahu. Poté jsme převzali iniciativu my a začali jsme si vytvářet i gólové šance. Měli jsme i několik tutovek v podání Jana Vaňka a Tomáše Vocílky, gólman soupeře ale naše střely kryl. Náš soupeř hrozil z náhodných protiútoků a do velké šance se dostal ve 31. minutě, náš brankář ale jejich šanci vychytal. V poslední minutě prvního poločasu ale hosté po našem nedůrazu ve vápně bohužel skórovali. Druhý poločas, zůstal za očekáváním toho prvního, a to přesto, že jsme bojovali a chtěli jsme výsledek utkání zvrátit. Uchýlili jsme se ale k nakopávaným míčům a ty postrádaly přesnost a vracely se na naši polovinu. V 82. minutě došlo po brejku soupeře a nedorozumění v naší obraně k navýšení vedení hostů na 0:2. Přes naši snahu jsme se pak již do žádných větších šancí nedostali. Hráčům děkuji za účast a nasazení v teplém počasí a našim fanouškům za povzbuzování. Pevně věřím, že ztracené body získáme v dalším utkání, ve kterém nastoupíme v sobotu 28.4. od 17.00 hodin na Svépomoci proti mužstvu SK Červený Kůň Tábor.