SK Ratibořské Hory B – TJ Dražice B  1 : 1 ( 0 : 0)

Branky: 90. Jan Vaněk – 81. Adam

Sestava: T. Hoffmann – Moravec (67. L. Balík), Růžička, Strada, Jelínek – J. Vaněk, Svatek , Katolický, Blovský – Slunečko (46. Fišer), R. Pechánek

Rozhodčí: Skalák – Kindel, Chval

Diváci: 50

K dalšímu utkání k nám zavítal aktuálně třetí tým tabulky okresní III. třídy. My jsme chtěli od začátku utkání favorita potrápit, což se nám dařilo celý první poločas zejména díky několika skvělým zákrokům našeho brankáře Tomáše Hoffmanna. Druhý poločas jsme začali stejně jako ten první a až do 80. minuty jsme drželi bezbrankový stav. V 81. minutě jsme ale inkasovali přízemní střelou z dorážky úvodní branku utkání. Od této chvíle měl soupeř více ze hry a nám začaly docházet síly. V poslední minutě utkání se k nám ale přiklonilo štěstí a po hrubé chybě brankáře hostů Jan Vaněk vyrovnal na spravedlivých 1:1. Za předvedený bojovný výkon, kterým potěšili naše fanoušky, musím pochválit všechny naše hráče. V našem dalším utkání nastoupíme v neděli 11.6. od 15.30 hodin na hřišti posledního týmu tabulky FC Oldřichov.