SK Ratibořské Hory — FK Sokol Třebětice

Report

SK Ratibořské Hory – FK Sokol Třebětice 2 : 5 ( 1 : 2 )

Branky: 32. S. Mareš, 72. Vocílka z penalty – 23. z pen. a 60. P. Bastl, 39. V. Bastl, 56. Chvátal, 86. Švarc

Sestava: Průša – Blovský, Kutiš, O. Balík (39. R. Pechánek), Růžička – Fišer, Sabiniok, S. Mareš, Vocílka – Katolický, V. Říha

Rozhodčí: Řehoř – Zabilka, Pinc

Diváci: 50

Hodnocení utkání očima trenéra Václava Hoffmanna:

Do posledního domácího utkání sezóny jsme šli s cílem navázat na naše předchozí dvě vítězství a potvrdit tak setrvání v dalším ročníku I. B třídy. Bohužel jsme ale narazili na dobře připraveného soupeře, který od prvních minut potvrzoval svoje kvality. Na úvodní branku soupeře z penalty ve 23. minutě jsme ještě dokázali odpovědět brankou Slavomíra Mareše po samostatném úniku ve 32. minutě, ale náš soupeř šel v závěru prvního poločasu opět do vedení. Druhý poločas se pak již odehrával zcela v režii týmu hostů, který své vedení navýšil až na 1:4. Nám se sice podařilo v 72. minutě brankou Tomáše Vocílky z penalty snížit na 2:4 a poté jsme se snažili toto utkání ještě zdramatizovat, soupeř ale v 86. minutě vsítil pátou branku. Musíme uznat, že náš dnešní soupeř byl lepší, a nezbývá nám nic jiného, než mu k zaslouženému vítězství pogratulovat. Vzhledem k vývoji v ostatních fotbalových soutěžích nás zřejmě příští týden čeká přímý souboj o zachování I. B třídy. Nastoupíme v sobotu 17.6. od 10.00 v Řepči proti zachraňujícímu se týmu FK Řepeč – Opařany.