SK Ratibořské Hory – FK Meteor Tábor B 2 : 3 ( 0 : 0 )

Branky: 66. a 69. Kutiš – 63., 77. z penalty a 81. Břenda

Sestava: T. Hoffmann – Strada, Krejčí, Veselý, L. Balík – Katolický, Kutiš, Fišer, J. Růžička
– Kment, T. Pechánek (51. Feichtinger)

Rozhodčí: Třešňák – Hanzal, Čamra – ŽK 1:1 (L. Balík – Pekárek)

Diváci: 50

V našem posledním domácím utkání podzimní části Penalty okresního přeboru jsme přivítali mužstvo FK Meteor Tábor B. V prvním poločase byla hra na brankové šance chudá a oboustranně nepohledná. Druhý poločas byl o poznání lepší, ale první branku jsme inkasovali my po trestuhodném nepohlídání Pavla Břendy, který střelou k tyči otevřel skóre utkání. My jsme se ale nevzdali a během následujících šesti minut jsme dvěma brankami Davida Kutiše otočili skóre utkání na 2:1 ve svůj prospěch. Poté jsme bohužel neproměnili další šance k navýšení skóre a soupeř nás potrestal vyrovnávací brankou v 77. minutě z přísně nařízené penalty. Než jsme se dokázali vzpamatovat, soupeř v 81. minutě třetí brankou Pavla Břendy z přímého kopu uzavřel skóre utkání na 2:3. Naše snaha o vyrovnání vyšla již v závěru utkání naprázdno. Hráčům děkuji zejména za výkon ve druhém poločase, příště se ale musíme vyvarovat zbytečných hrubých chyb. Děkuji též našim divákům, kteří nás i v deštivém počasí přišli podpořit. V našem posledním utkání podzimní části nastoupíme v sobotu 3. listopadu od 14.00 hodin na hřišti mužstva TJ Malšice.