SK Ratibořské Hory – Sokol Sezimovo Ústí B 2 : 0 ( 0 : 0 )

Branky: 68. Kutiš, 82. Dubský

Sestava: T. Hoffmann – Veselý, Krejčí, Greguš, Blovský – Katolický, Růžička, Sabiniok,
Feichtinger (76. Dubský) – T. Pechánek, Kutiš (85. Kabát)

Rozhodčí: Stuchlík – M. Fiala, Čech – ŽK 4:0 (Sabiniok, Blovský, Kutiš + trenér Stanislav Buřič)

Diváci: 50

V našem třetím domácím utkání v řadě jsme přivítali B mužstvo Sokola Sezimovo Ústí. První poločas byl oboustranně nepovedený, vázla kombinace a ani jedno mužstvo si nevytvořilo vážnější brankovou příležitost. Druhý poločas byl z naší strany o poznání lepší, soupeře jsme začali přehrávat a vytvářeli jsme si i gólové šance, ty jsme ale bohužel neproměňovali. Soupeř si vytvořil jedinou gólovou šanci, tu ale náš brankář nadvakrát zlikvidoval. V 68. minutě utekl po pravé straně David Kutiš a střelou ke vzdálenější tyči otevřel skóre utkání. I poté jsme si vytvářeli gólové šance, ale další střelu Davida Kutiše zastavila branková konstrukce. Naši druhou uklidňující branku vstřelil v 82. minutě po závaru v malém vápně soupeře střídající Josef Dubský. Všem našim hráčům děkuji za bojovný výkon zejména ve druhém poločase. Za podporu děkuji též našim věrným divákům. V dalším utkání nastoupíme v sobotu 21.9. od 16.30 hodin na hřišti Sokola Myslkovice.