SK Ratibořské Hory – Sokol Mladá Vožice B 7 : 0 ( 4 : 0 )

Branky: 4., Blovský, 24., 57. a 58. Kutiš, 27. Vocílka, 31. Kment, 90. Dubský

Sestava: Ľahký – Zeman (46. Pakosta), Krejčí, Fišer, Blovský (57. Komárek) – Havlík (76. Dvořák), Vocílka, Růžička, Veselý (46. Dubský) – Kutiš, Kment (83. Rankov)

Rozhodčí: Třešňák – Novotný, Skalák – ŽK 1:0 (79. Dubský)

Diváci: 80

V tomto našem derby utkání s mužstvem Sokola Mladá Vožice B jsme potřebovali konečně naplno bodovat. K zápasu jsme se tentokrát sešli v optimální sestavě a na naší hře to bylo hned od začátku utkání znát. Úvod zápasu se nám vydařil a hned ve 4. minutě jsme se ujali vedení po tečované střele Matěje Blovského. I v dalším průběhu tohoto utkání jsme našeho soupeře přehrávali a bylo jen otázkou času, kdy svoje vedení ještě navýšíme. To se stalo v rozmezí 24. – 31. minuty, kdy jsme třemi góly v rozmezí osmi minut upravili stav po prvním poločase na 4:0. I druhý poločas jsme začali aktivně a dvěma slepenými góly Davida Kutiše v 57. a 58. minutě jsme svoje vedení navýšili na 6:0. V 80. minutě pak ještě Filip Kment neproměnil nařízený pokutový kop a v poslední minutě utkání upravil po rohovém kopu Josef Dubský výsledek utkání na konečných 7:0. Všem našim hráčům děkuji za přístup k tomuto utkání i za kolektivní a bojovný výkon, našemu gólmanovi pak za vychytané čisté konto. Za podporu děkuji též našim divákům. Věřím, že tento výkon zopakujeme i v našem dalším utkání, které sehrajeme v neděli 11. října od 15.30 hodin na hřišti TJ Vlastiboř.