SK Ratibořské Hory – Sokol Slavonice 1 : 2 ( 0 : 0 )

Branky: 90. Janošík – 52. Peschel, 76. M. Balík

Sestava: T. Hoffmann – Skopec ( 75. Janošík ), Říha, Prokeš, Průcha – Kučera ( 60. Feichtinger,
68. Blovský ), Fišer, Katolický, Vocílka – Kment, Vaněček

Rozhodčí: Novák – Hnilička, Pinc – ŽK 1:2 ( Prokeš – M. Balík, Bodlák )

Diváci: 50

V prvním jarním utkání jsme na domácím hřišti přivítali mužstvo Sokola Slavonice, kterému jsme chtěli oplatit podzimní porážku. Utkání se odehrálo na velmi těžkém, deštěm zmáčeném terénu. Zápas jsme začali opatrně a náš soupeř měl v úvodu utkání převahu. Poté jsme ale hru vyrovnali a vytvořili jsme si i dvě jasné gólové šance, ale bohužel jsme je nedokázali proměnit. Úvod druhého poločasu jsme bohužel zaspali a hned v 52. minutě nás soupeř potrestal úvodním gólem. My jsme se poté snažili o vyrovnání a vytvořili jsme si několik gólových šancí, dokázali jsme ale pouze nastřelit břevno po hlavičce Tomáše Vocílky, naopak náš soupeř v 76. minutě po rohovém kopu zvýšil na 0:2. My jsme dál bojovali a v 90. minutě jsme snížili brankou Marka Janošíka na 1:2, ale v nastaveném čase se nám již bohužel vyrovnat nepodařilo. Jednotlivce hodnotit nebudu, ale velmi mě potěšila bojovná hra celého našeho mužstva, za kterou všem našim hráčům děkuji. V našem dalším utkání nastoupíme v neděli 8. dubna od 15.00 hodin na hřišti mužstva TJ Dolní Bukovsko.