SK Ratibořské Hory – Sokol Slavonice  0 : 2 ( 0 : 1 )

Sestava:  Průša (46. T. Hoffmann) – Feichtinger, O. Balík, Prokeš, Fišer – Vaněček, S. Mareš, Flachs, T. Pechánek (79. Sabiniok) – V. Říha (46. Blovský), Kutiš (76. Breda)

Rozhodčí: Brom – Křížovský, Vanýsek

Diváci: 100

Hodnocení utkání očima trenéra Václava Hoffmanna:

V dalším důležitém domácím utkání jsme přivítali mužstvo Slavonic. Vstup do utkání jsme měli, jak již je naší tradicí, špatný a soupeř se již ve 12. minutě ze své první střely ujal vedení. Poté jsme si v prvním poločase vytvořili tři gólové situace, ale bohužel jsme je nedokázali využít. Ve druhém poločase jsme se snažili o vyrovnání, ale naše hra nebyla vůbec dobrá. Našemu výkonu chyběl větší pohyb, nasazení i bojovnost. Soupeř tak nakonec své vedení navýšil v 87. minutě na konečných 0:2. Naše utkání jsou v tomto jako přes kopírák. Lehce inkasujeme a své šance nejsme schopni proměnit, takže se v podstatě porážíme sami. Bez vstřelených gólů se bohužel bodovat nedá. V zítřejším dohrávaném utkání, které odehrajeme od 17.00 hodin na hřišti 1. FC Jistebnice nás nečeká vůbec nic lehkého. Doufám, že nás opět přijedou podpořit i naši věrní fanoušci.