SK Ratibořské Hory – Sokol Želeč B 2 : 3 ( 2 : 0 )

Branky: 5. J. Růžička, 44. Kment – 55. 62. a 64. Barteska

Sestava: T. Hoffmann – Strada (77. L. Balík), Krejčí, Veselý, Blovský (61. J. Vaněk) – Feichtinger,
Kutiš, Fišer, Katolický – Kment, J. Růžička

Rozhodčí: Pinc – Kollárik, Váňa – ŽK 2:2 (J. Růžička, Kutiš – Nápravník, Albrecht)

Diváci: 60

K našemu prvnímu domácímu utkání jsme nastoupili s kvalitní sestavou a s odhodláním mužstvo Želče B porazit. Od samého začátku jsme byli aktivnější a kombinačně lepší a hned v 5. minutě jsme se ujali brankou Jaroslava Růžičky vedení. I v dalším průběhu prvního poločasu jsme soupeře do žádných velkých gólových šancí nepouštěli a sami jsme si naopak vytvářeli brejkové šance. Z jedné z nich jsme minutu před koncem prvního poločasu zvýšili svoje vedení brankou Filipa Kmenta na 2:0. Do druhého poločasu jsme nastoupili se snahou svoje vedení pojistit, to nám ale vůbec nevyšlo a soupeř třemi brankami kanonýra Milana Bartesky během deseti minut od 55. do 64. minuty otočil skóre utkání na 2:3. Ve zbytku utkání jsme se snažili alespoň vyrovnat, to se nám ale bohužel nepodařilo. Náš soupeř si za výkon ve druhém poločase vítězství zasloužil. Všem našim hráčům děkuji zejména za výkon v prvním poločase a našim divákům, kteří se i v deštivém počasí dostavili, za podporu. Věřím, že pokud se budeme scházet v této sestavě, výsledky se určitě dostaví. V našem dalším utkání nastoupíme v neděli 9. září od 16.00 hodin na hřišti 1. FC Jistebnice.