SK Ratibořské Hory – Spartak Soběslav B 3 : 2 ( 0 : 0 )

Branky: 47. Kment, 56. a 76. Kutiš – 68. Polišenský, 72. Štětina

Sestava: Průcha – Dvořák, Krejčí, Veselý, Blovský – Pechánek (77. Měchura), Růžička, Katolický,
Dubský (46. Sabiniok) – Kment, Kutiš

Rozhodčí: Přikryl – Třešňák, Váňa – ŽK 3:1 (38. Krejčí 53. Pechánek, 89. Kutiš – 77. Škrleta)

Diváci: 60

V utkání s B mužstvem Soběslavi jsme chtěli po minulém utkání v Myslkovicích, ve kterém domácí vyrovnali v nastaveném čase, tentokrát naplno bodovat. Utkání začalo oboustranně opatrně, soupeř naši branku ohrožoval pouze z dálky bez vážnějších šancí. My jsme si vytvořili v prvním poločase několik brejkových šancí, ty ale brankář hostů zlikvidoval. Nástup do druhého poločasu se nám vydařil a po úniku Filipa Kmenta jsme se hned ve 47. minutě ujali vedení. V 56. minutě po závaru ve vápně soupeře zvýšil David Kutiš na 2:0. Bohužel jsme tento náskok dokázali prohospodařit a soupeř od 68. minuty dokázal v rozmezí pěti minut vyrovnat na 2:2. My jsme ale na vyrovnání rychle zareagovali a po úniku Slavomíra Katolického a jeho přesném centru před branku uzavřel v 76. minutě David Kutiš skóre utkání na konečných 3:2 v náš prospěch. Hráčům děkuji zejména za druhý poločas, ve kterém byla vidět jejich bojovnost a vůle po vítězství. Za podporu děkuji též našim věrným divákům. Věřím, že se nám i v našem dalším utkání, ve kterém nastoupíme v neděli 6. října od 16.00 hodin na hřišti TJ Dražice proti místnímu B týmu, podaří náš bodový zisk rozšířit.