SK Ratibořské Hory — Spartak Soběslav B (Choustník)

Report

SK Ratibořské Hory – Spartak Soběslav B 4 : 4 ( 3 : 2 )

Branky: 9. a 86. z penalty Kutiš, 18. a 20. Vaněček – 14. Polišenský, 39. a 75. Vrba, 57. Janoušek

Sestava: T. Hoffmann – Strada, Veselý, Růžička, Blovský – Feichtinger, Vaněček, Fišer, Katolický
– Janošík (51. Jelínek), Kutiš

Rozhodčí: M. Fiala – Hanzal, Žáček – ŽK 3:2 (Vaněček, Jelínek, Blovský – Petrů, Janoušek)

Diváci: 60

V utkání s dosud neporaženým soupeřem jsme chtěli konečně bodovat a od samého začátku jsme byli aktivnější. Hned v 9. minutě jsme se po chybě brankáře soupeře ujali vedení brankou Davida Kutiše do prázdné branky. Vedení nám bohužel dlouho nevydrželo a soupeř po rohovém kopu hned ve 14. minutě vyrovnal. My jsme ale bojovali dál a dvěma slepenými góly dobře hrajícího Jiřího Vaněčka v 18. a 20. minutě jsme šli do vedení 3:1. V závěru prvního poločasu jsme ale bohužel inkasovali kontaktní branku. Ve druhém poločase jsme chtěli pokračovat v aktivitě a odehrát ho lépe, než v předchozích utkáních. To se nám ale nepodařilo, soupeř nás začal přehrávat a dvěma góly v 57. a 75. minutě otočil skóre utkání na 3:4. V závěru utkání jsme se snažili alespoň vyrovnat a po faulu brankáře soupeře se nám to nakonec v 86. minutě brankou Davida Kutiše z penalty podařilo. Věřím, že pokud zlepšíme své výkony ve druhých poločasech, budeme bodovat i v dalších utkáních. V tom příštím nastoupíme v sobotu 22.9. od 16.30 hodin na hřišti mužstva TJ Březnice.