SK Ratibořské Hory – Tatran Lomnice nad Lužnicí  2 : 1 ( 0 : 0 )

Branky: 53. Slavomír Mareš, 70. Katolický – 83. Zákostelecký

Sestava:  Průša – Fišer, Kutiš, Greguš, Vocílka – Vaněček (82. T. Hoffmann), Sabiniok, S. Mareš, Feichtinger – V. Říha, Blovský (31. Katolický)

Rozhodčí: Frček – Mráz, Bartůněk

Diváci: 70

Hodnocení utkání očima trenéra Václava Hoffmanna:

V dalším existenčním utkání jsme přivítali mužstvo Lomnice nad Lužnicí. V prvním poločase byla hra vcelku vyrovnaná a obě mužstva si vytvořila po jedné gólové šanci, ale bez využití. V úvodu druhého poločasu nás hosté zatlačili a měli více ze hry, my jsme ale naštěstí při našem prvním útoku ve druhé půli dokázali využít chyby hostující obrany a v 53. minutě jsme se brankou Slavomíra Mareše ujali vedení. V 70. minutě jsme pak své vedení po chybě brankáře Lomnice brankou Slavomíra Katolického navýšili na 2:0. Závěr utkání jsme si bohužel zkomplikovali v 83. minutě, kdy soupeř po rohovém kopu snížil na 2:1. Naštěstí jsme ale i přes závěrečný tlak hostů toto důležité vítězství uhájili. Za dnešní výkon musím všem našim hráčům poděkovat, zejména za jejich bojovnost a nasazení. Doufám, že nám toto vítězství pomůže hlavně po psychické stránce v naší snaze uhájit v Ratibořských Horách I. B třídu i pro příští sezónu. V dalším utkání nastoupíme v neděli 4.6. od 15.00 na hřišti TJ Malšice. Doufám, že nás přijedou podpořit i naši věrní fanoušci.