SK Ratibořské Hory — TJ Malšice

Výkop 17 27 42 49 54 69 85 90 Konec

Report

SK Ratibořské Hory – TJ Malšice 3 : 3 ( 2 : 1 )

Branky: 17. Katolický, 27. Kutiš z penalty, 49. Havlík – 45. a 77. Šimota, 83. Krám

Sestava: T. Hoffmann – Dubský, Krejčí, Veselý, Blovský – Vaněček, Vocílka, Růžička, Havlík
(54. Dvořák) – Katolický (85. Slunečko), Kutiš

Rozhodčí: Novák – Skalák, Čamra – ŽK 3:3 (42. Havlík, 69. Katolický, 90. Veselý – 26. Švec,
57. Pekař, 64. Kloc)

Diváci: 60

Na poslední utkání podzimní části sezóny jsme se sešli v téměř optimální sestavě. Chtěli jsme podat co nejlepší výkon a vylepšit si svoje postavení v tabulce. Začátek utkání se nám vydařil, soupeře jsme přehrávali a vytvářeli jsme si i gólové šance. Po jedné z nich jsme se také po úniku Luboše Havlíka a jeho gólové přihrávce ujali vedení brankou Slavomíra Katolického. Ve 27. minutě byl v pokutovém území faulován David Kutiš, který sám nařízenou penaltu s přehledem proměnil. V závěru poločasu jsme ale bohužel polevili a soupeř toho v nastaveném čase první půle využil ke snížení na 2:1. Začátek druhého poločasu se nám opět vydařil a po hrubé chybě obrany hostů zvýšil ve 49. minutě Luboš Havlík na 3:1. Toto dvoubrankové vedení nás ale poněkud uspokojilo a my jsme z nepochopitelných důvodů přenechali iniciativu hostům, kteří toho dokonale využili a brankami v 77. a 83. minutě vyrovnali na konečných 3:3. Je to bohužel již několikáté podzimní utkání, ve kterém jsme svoje slibné vedení prohospodařili. Všem našim hráčům děkuji za přístup k podzimním utkáním, který se proti loňské sezóně zlepšil. Věřím, že v jarní části soutěže budeme podávat ještě lepší výkony a svoje postavení v tabulce vylepšíme a tím potěšíme naše věrné diváky.