Sokol Chotoviny – SK Ratibořské Hory 2 : 2 ( 1 : 1 )

Branky: 19. Bondarev, 58. Pavlíček – 8. Feichtinger z penalty, 77. Vaněček

Sestava: Krch – Blovský, Kutiš, Fišer, M. Janošík – Feichtinger (80. L. Balík), Vaněček, Vocílka (85. T. Hoffmann), Katolický – Kment, T. Pechánek

Rozhodčí: Ondřej – Křížovský, Mraček – ŽK 2:1 (Kromka, Vrhel – Kutiš)

Diváci: 70

Hodnocení utkání očima trenéra Václava Hoffmanna:

V posledním utkání podzimu v Chotovinách jsme museli nastoupit opět v improvizované sestavě. Vydařil se nám vstup do utkání, již v 5. minutě jsme nastřelili tyč domácí branky a v 8. minutě jsme se ujali vedení proměněnou penaltou Dominika Feichtingera. Domácí vyrovnali v 19. minutě brankou Volodymyra Bondareva. My jsme i v dalším průběhu prvního poločasu hráli ze zajištěné obrany a podnikali rychlé a nebezpečné protiútoky, ty jsme ale již nedokázali brankově zúročit. Do druhého poločasu nastoupili aktivněji domácí a v 58. minutě dokonali obrat ve skóre brankou Jana Pavlíčka. My jsme se poté snažili o vyrovnání a naše snaha byla v 77. minutě korunována vyrovnávací brankou Jiřího Vaněčka, který po chybě domácího gólmana dorážel na konečných 2:2. Od té chvíle jsme se již soustředili na udržení nerozhodného výsledku, kterého jsme i přes několik šancí domácích nakonec dosáhli. Myslím si, že vzhledem k průběhu utkání je konečná dělba bodů spravedlivá. Za bojovný a disciplinovaný výkon musím pochválit celé naše mužstvo. V nastávající zimní přestávce nás ale čeká hodně práce, abychom v jarní části podávali zlepšené výkony a podařilo se nám krajskou I. B třídu v Ratibořských Horách udržet i pro příští sezónu.