Sokol Mladá Vožice – SK Ratibořské Hory 2 : 0 ( 1 : 0 )

Sestava: Průša – Fišer, O. Balík (81. Breda), Greguš (76. Blovský), Vocílka –  S. Mareš, Flachs, Vaněček,  P. Mareš                (28. Feichtinger) – Kutiš, Geleta (59. Katolický)

Rozhodčí: Křížovský – Šťastný, Hanzal – ČK 1:0 (61. Svatek po 2. ŽK)

Diváci: 200

Hodnocení utkání očima trenéra Ratibořských Hor Václava Hoffmanna:

K derby utkání do Mladé Vožice jsme jeli s touhou bodově navázat na naše úvodní jarní domácí vítězství. V prvním poločase byla hra obou mužstev celkově neurovnaná, přesto jsme si dokázali vytvořit čtyři jasné gólové příležitosti, které jsme ale bohužel nedokázali proměnit. Lekci z produktivity nám domácí uštědřili ve 38. minutě, kdy svoji první gólovou šanci dokázali využít. Do druhého poločasu jsme nastoupili s touhou výsledek utkání zvrátit. Bohužel naše hra nebyla příliš dobrá a dokázali jsme si vypracovat již pouze jednu vyloženou šanci, tu jsme ale opět neproměnili. Domácí své vedení navýšili v 85. minutě z rychlého protiútoku, přestože v té době již hráli bez vyloučeného Svatka. Náš dnešní výkon se mi moc nezamlouval, připadal mi mdlý a bez patřičného nasazení. V příštím utkání s vedoucím mužstvem soutěže Sokolem Lom musíme podat ve všech směrech lepší výkon. Tímto zvu na toto domácí utkání, které sehrajeme v sobotu 8. 4. od 16.30 hodin všechny naše věrné fanoušky a věřím, že nás opět přijdou podpořit v hojném počtu.