Report

Sokol Myslkovice – SK Ratibořské Hory 2 : 2 ( 0 : 1 )

Branky: 48. z penalty Trtík, 75. z penalty Hanzal – 31. Vocílka, 86. Kment

Sestava: T. Hoffmann (50. Měchura) – Zeman, Krejčí, Veselý (70. Jelínek), Lachký – Dubský, Fišer, Růžička, Vocílka – Kutiš, Kment

Rozhodčí: Novák – Stuchlík, Čech ČK 0:2 (75. Kutiš, 77. Dubský), ŽK 1:6 (55. Neruda – 48. Krejčí, 58. Měchura, 60. a 75. Kutiš, 66. a 77. Dubský

Diváci: 45

V úvodním utkání nového ročníku Penalty okresního přeboru jsme nastoupili na hřišti Myslkovic, kde bývají naše utkání vyhrocená, což se i tentokrát bohužel potvrdilo. V prvním poločase byla hra vyrovnaná a obě mužstva si vytvářela minimum šancí. Soupeř nastřelil ve 23. minutě břevno a následnou dorážku vyrážel Tomáš Vocílka z prázdné branky. Ve 31. minutě Tomáš Vocílka po centru před branku hlavou otevřel skóre utkání, které se již do poločasu nezměnilo. Hned v úvodu druhého poločasu soupeř přitvrdil na důrazu, ve 48. minutě nastřelil břevno a hned vzápětí vyrovnal z nařízeného pokutového kopu. Při penaltovém zákroku se bohužel zranil náš brankář Tomáš Hoffmann, kterého musel v brance nahradit hráč z pole Petr Lachký, který má ale s chytáním zkušenosti. V 75. minutě David Kutiš po druhé žluté kartě za faul ve vápně viděl kartu červenou a z nařízené penalty šel soupeř do vedení 2:1. Hned o dvě minuty později nám byl opět po druhé žluté kartě vyloučen Josef Dubský. Soupeř nás poté v početní převaze přehrával a vytvářel si řadu šancí, ty ale s přehledem likvidoval náš brankář. My jsme se ani ve dvojnásobném oslabení nevzdali a z ojedinělého rychlého protiútoku náš v té době jediný útočník Filip Kment v 86. minutě zařídil vyrovnání na konečných 2:2. Všem našim hráčům děkuji za přístup k utkání a bojovný výkon až do konce utkání, v jehož závěru jsme dokázali i v 9 hráčích získat cenný a zasloužený bod. V našem dalším utkání nastoupíme v sobotu 5.9. od 17.00 hodin na domácím hřišti proti mužstvu Sokol Sezimovo Ústí B. Zvu všechny naše fanoušky a věřím, že nás přijdou podpořit v hojném počtu.