TJ Dražice B – SK Ratibořské Hory B 2 : 0 ( 0 : 0 )

Branky: 50. Adam, 88. Šedivý z penalty

Sestava: T. Hoffmann – F. Růžička, Krch, Strada, Blovský – J. Vaněk, Katolický, Fišer, L. Balík (61. Jelínek) – Moravec (46. Průcha), T. Pechánek

Rozhodčí: Bartůněk – Volek, Kindel – ŽK 1:3 (Dvořák – Krch, Průcha, Strada)

Diváci: 48

Na toto utkání jsme se nesešli v úplně optimální sestavě. Domácí nás od začátku utkání přehrávali a během prvního poločasu kopali nespočet rohových kopů, gól nám ale naštěstí nevsítili. Druhý poločas pro nás začal nešťastně a v 50. minutě jsme inkasovali smolný gól přízemní střelou zpoza vápna. Poté jsme zvýšili aktivitu a hra se vyrovnala, soupeřovu branku jsme ale vážněji ohrozit nedokázali. V 88. minutě byla proti nám nařízena penalta kterou domácí proměnili a uzavřeli tak skóre utkání na 2:0. V tomto utkání nebudu chválit jednotlivce, za předvedený výkon ale děkuji celému mužstvu. V našem dalším utkání nastoupím v sobotu 28.10. od 14.30 proti mužstvu Sokol Vlkov. Zvu tímto naše fanoušky a věřím, že nás v posledním domácím utkání podzimu podpoří.