Report

FK Meteor Tábor B – SK Ratibořské Hory  2 : 0 ( 1 : 0 )

Branky:  37. Vokoun, 79. Hera

Sestava: Doucha – Smetana, Krejčí, Fišer, Blovský – Jan Veselý (86. Vojtěch Dvořák), Růžička,  Jaroslav Vácha, Šimák – Vítek Dvořák, Kment

Rozhodčí: Braťka – Mráz, Fiala – ČK 0:1 (58. Šimák po 2 ŽK), ŽK 2:4 (90. Pekárek, 68. Dvořák 25. a 58. Šimák, 50. Blovský, 52. Růžička)

Diváci: 110

K utkání se sousedem v tabulce jsme odjeli bez dvou hráčů základní sestavy. Zápas, ve kterém obě mužstva potřebovala bodovat, začal opatrně a bez větších gólových šancí. Ty se dostavily až po půlhodině hry, ale zatímco my jsme je nedokázali využít, náš soupeř šel ve 37. minutě po jedné z nich do vedení a o dvě minuty později pak ještě nastřelil z přímého kopu břevno naší branky. Ve druhém poločase naši snahu o vyrovnání přibrzdilo vyloučení Jakuba Šimáka, který v 58. minutě obdržel druhou žlutou kartu. Přesto jsme si ale i v deseti dokázali vytvořit několik šancí, naší velkou slabinou je ale po celé jaro jejich proměňování. Domácí v 79. minutě potrestali naši špatnou rozehrávku a gólem do prázdné branky uzavřeli skóre utkání na konečných 2:0. Celé naše mužstvo musím tentokrát pochválit za bojovnost a příkladné nasazení, které ale bohužel body nepřineslo. V našem dalším utkání nastoupíme na domácím hřišti v sobotu 11.5. od 13.30 hodin proti mužstvu Sokol Planá nad Lužnicí, které je aktuálně na druhém místě tabulky se stejným bodovým ziskem jako vedoucí Sepekov. Zveme všechny naše věrné diváky, přijďte nás podpořit v hojném počtu.